Profesjonalny
dostawca
sprzętu
drukującego
oraz materiałów
eksploatacyjnych

Jesteśmy firmą handlową oferującą szeroką gamę urządzeń drukujących oraz materiałów eksploatacyjnych do nich. Działamy od 2008 r na terenie całego kraju. Posiadamy liczne kontakty handlowe z wiodącymi producentami sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych, które są gwarancją niezmiennie najwyższego poziomu obsługi i niezawodności naszej firmy.

Naszymi klientami są zarówno odbiorcy detaliczni jak i hurtowi. Nasz zespół to doświadczona kadra, wieloletnie doświadczenie handlowe owocuje szerokimi kontaktami biznesowymi zapewniającymi naszym klientom szybki dostęp do szerokiego wachlarza produktów i gwarantuje jakość oraz niezawodność oferowanych przez naszą firmę produktów. Wieloletnia praca w branży, liczne szkolenia produktowe sprawiają iż nasi klienci mogą liczyć z naszej strony na fachowość, profesjonalizm i gotowe rozwiązania pomocne w prowadzeniu nowoczesnego biura.

Zastosowane rozwiązania logistyczne pozwalają nam na sprawna realizację zamówień na terenie całego na terenie całego kraju a co za tym idzie zaspokajanie potrzeb najbardziej wymagających partnerów. Zamówienia realizowane są w terminie 24/48h na obszarze całej Polski. Współpraca z renomowanymi firmami kurierskimi zapewnia niezawodność dostaw.